Strefa dla międzynarodowych gości na EuroTier

EuroTier 2014, 11.11.14, Messe, Hannover: NAME. Foto: Swen Pförtner

Zagraniczni goście w trakcie targów EuroTier w Hanowerze w dniach 15-18 listopada mogą odwiedzić „International Visitor’s Lounge”, gdzie warto wskazać swój kraj na mapie – jedna ściana jest poświęcona możliwości współpracy. Salon znajduje się w hali 26 stoisko A32.

Witając gości z ponad 100 krajów, “Międzynarodowy Salon Zwiedzających” (International Visitor’s Lounge) odgrywa ważną rolę podczas EuroTier. Znajdziemy go w hali 26. W salonie znajdzie się mapa świata, na której odwiedzający wskażą swój kraj pochodzenia. Ściana ta ma za zadanie umożliwić i ułatwić kontakty biznesowe, m.in. poprzez możliwość pozostawienia wizytówki.

Salon ten, obecny na EuroTier od ponad dziesięciu lat, jest prawdopodobnie najbardziej międzynarodowym miejscem na targach – mówi Annette Reichhold, kierownik salonu. – Mapa, gdzie odwiedzający umieszczają pinezkę wskazującą ich kraj, stała się prawdziwą tradycją EuroTier. Z ponad 30.000 odwiedzającymi spoza Niemiec uczestniczącymi w roku 2014, mieliśmy całe mnóstwo egzotycznych krajów, w tym Burundi, Republika Ludowo-Demokratycznej Korei i Buthan. To pokazuje, że EuroTier jest w stanie przyciągnąć ekspertów rolniczych z nawet najbardziej odległych miejsc – podkreśla.

W tym roku na ścianie będzie można przypinać również wizytówki. To jeszcze bardziej ułatwi kontakt potencjalnym kontrahentom.

Na miejscu jest przestrzeń ze 100 miejscami do siedzenia, gdzie goście mogą napić się kawy, a także spotkać się z ludźmi z innych krajów. Będzie tam można również uzyskać informacje na temat EuroTier i EnergyDecentral. Uzyskamy tu również pomoc związaną z wszelkimi kwestiami podróży i zakwaterowania. W salonie znajdują się również dwa pokoje konferencyjne dostępne po wcześniejszej rezerwacji na jednogodzinne spotkania.

Do salonu przylega stoisko D28, gdzie będzie się prezentował organizator targów, DLG (Niemieckie Towarzystwo Rolnicze). Stowarzyszenie liczy sobie 27 000 członków.

Źródło: DLG