STEYR powołał nowego szefa ds. operacji handlowych

Friis Peter

STEYR powołał Petera Friisa jako nowego Head of Commercial Operations w Europie. Pan Peter Friis zastępuje Pana Thierry Panadero, Head of CNH Industrial Agricultural Commercial Operations Europe. Wyznaczenie nowego szefa jest częścią szerszego procesu reorganizacji w markach rolniczych CNH Industrial w Europie.

Peter Friis dołączył do firmy w 1984 roku w Kopenhadze, a w CNH Industrial ma ponad 30-letnie doświadczenie. Zajmował stanowiska w działach marketingowych i handlowych w Wielkiej Brytanii i Irlandii, w Danii oraz krajach nordyckich i bałtyckich, a w 2017 roku mianowano go na stanowisko Head of Commercial Marketing and Network Development dla marek Case IH i STEYR w Europie.

„Naprawdę cieszę się, że mogę podjąć to nowe wyzwanie. Bycie częścią zespołu STEYR i pełne poświęcenie na rzecz tej marki pozwoli nam rozwinąć jej potencjał, zapewniając stały wzrost w nadchodzących latach. Rola ta jest dla mnie również okazją do pracy bliżej naszych istniejących i nowych partnerów biznesowych oraz zapewni usługę na najwyższym poziomie i wsparcie naszym klientom”, powiedział Peter Friis.

„Peter zajmował coraz bardziej odpowiedzialne stanowiska w naszej organizacji, na różnych rynkach i na poziomie ogólnoeuropejskim. Wniósł swoje doświadczenie do takich działów jak Sprzedaż, Marketing czy Rozwój Sieci i w ostatnich latach kierował projektem STEYR. Jestem przekonany, że Jego kompetencje i umiejętności przywódcze pozwolą marce STEYR w Europie rozwinąć się”, dodał Thierry Panadero.

Źródło: CNH Industrial Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności