fbpx

Stąd jesteśmy, tu rośniemy

Grzegorz Bardowski, znany z popularnego programu telewizyjnego „Rolnik szuka żony 2”, został „twarzą” nowej kampanii reklamowej CIECH Sarzyna, największego polskiego producenta środków ochrony roślin.

Wraz z małżonką – Anną Bardowską, wezmą udział w szeroko zakrojonej kampanii prowadzonej w telewizji, mediach elektronicznych, drukowanych, oraz społecznościowych, promując polskie pochodzenie CIECH Sarzyna i szerokie portfolio produktów agro spółki.

Samasz loteria - baner

„Stąd jesteśmy, tu rośniemy” to hasło przewodnie kampanii, które podkreśla polskie pochodzenie CIECH Sarzyna oraz silny związek pomiędzy rozwojem Spółki i polskiego rolnictwa. Działania promocyjne obejmą przede wszystkim środki chwastobójcze – najpopularniejszą na polskim rynku rodzinę herbicydów – Chwastox oraz Agrosar 360SL – szybko zdobywający rynkową popularność środek chwastobójczy o wysokiej skuteczności w zwalczania perzu oraz innych chwastów jedno- i dwuliściennych (rocznych i wieloletnich). Kampania zaprezentuje także środki grzybobójcze CIECH Sarzyna, np. Tarczę Łan Extra 250EW – produkt o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego, z chwilą pojawienia się pierwszych objawów choroby w uprawie rzepaku ozimego i pszenicy ozimej.

Bardzo nas cieszy współpraca z młodym, dynamicznym i świetnie odnajdującym się w dzisiejszej rzeczywistości małżeństwem państwa Bardowskich. To niezwykłe połączenie 80-letniego doświadczenia CIECH Sarzyna i dynamizmu młodych polskich rolników, którzy zaufali naszej marce cieszącej się zaufaniem trzech pokoleń polskich rolników. CIECH Sarzyna jako największy z producentów środków ochrony roślin w Polsce wyznacza także trendy w nowoczesnym marketingu produktów, czego najlepszym dowodem jest startująca właśnie kampania oraz wykorzystanie potencjału Internetu, w promowaniu naszych produktów i odmładzaniu naszej marki. Dzięki temu zyskujemy nową twarz, zachowując zaufanie budowane przez 80 lat historii CIECH Sarzyna – mówi Mariusz Grelewicz, prezes Zarządu CIECH Sarzyna

Z produktów CIECH Sarzyna korzystali dziadkowie i ojcowie dzisiejszych rolników. Są produkowane w Polsce i opracowywane przez najzdolniejszych młodych polskich naukowców. Doceniam zarówno ich wysoką jakość, jak i doświadczenie firmy w sferze ochrony roślin, potwierdzone sprawdzonymi przez wiele lat rozwiązaniami. Dlatego możliwość współpracy z największym polskim producentem środków ochrony roślin, jest dla mnie dużym wyróżnieniem – dodaje Grzegorz Bardowski.

Źródło: CIECH

Baner Bayer Roundup
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie
Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.