Srebrny symulator IsoMatch Kverneland

Kverneland otrzymał srebrny medal targów AGRITECHNICA 2013 za Symulator IsoMatch.

Symulator IsoMatch to niewielka aplikacja na komputer PC, która w łatwy i prosty sposób demonstruje wszystkie możliwości terminala IsoMatch Tellus oraz maszyn Kverneland Group. W ten sposób, dealerzy i potencjalni klienci lub np. uczniowie, mogą dowiedzieć się i nauczyć wiele o rolnictwie precyzyjnym i technologii ISOBUS na dowolnym komputerze.
Wirtualny trening przed użyciem na polu
Po raz pierwszy możliwe jest przetestowanie wszystkich funkcji i zalet maszyn Kverneland ISOBUS bez konieczności uruchamiania ciągnika lub maszyny ISOBUS. Symulator IsoMatch zapewnia dostęp do wszystkich funkcji IsoMatch Tellus bezpośrednio na komputerze PC. Użytkownik ma możliwość głębszego zapoznania się z technologią precyzyjnego rolnictwa, a także szybkiego nauczenia się obsługi i sposobów kontroli poprzez wygodne, darmowe, wirtualne nauczanie.
Symulacja realnych operacji
Dzięki zastosowaniu zintegrowanego systemu symulacji GPS, rolnik może symulować operacje tak, jakby miały się one odbywać na jego własnym polu. Teraz możliwe jest przejście przez skomplikowane operacje z wyprzedzeniem, w domu, unikając błędów i jednocześnie skracając czas pracy na polu. Ponadto, potencjalnym klientom oraz sprzedawcom Symulator IsoMatch daje możliwość wykazania rzeczywistych korzyści płynących z używania tej technologii i terminala IsoMatch Tellus.
Pierwszy raz zwycięzca Srebrnego Medalu dostępny jest za DARMO!
To jest pierwszy raz, kiedy innowacyjne rozwiązanie na miarę „Srebrnego Medalu” na Agritechnice oferowane jest zupełnie za darmo; inicjatywa ta możliwa jest dzięki Kverneland Group.
Symulator IsoMatch będzie można pobrać bezpłatnie na stronie internetowej: http://www.isomatchtellus.com.
Oficjalna prezentacja odbędzie się na Agritechnice, w dniach 12-16 listopada 2013 r.
(Anna Arabska, Daniel Alankiewicz)
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności