fbpx
Strona głównaPozostałeBudownictwoSPS, czyli 40-letnia gwarancja na blachę dachową

SPS, czyli 40-letnia gwarancja na blachę dachową

Firma Blachotrapez wprowadziła nową technologię tłoczenia materiału stalowego. Dzięki niej, gwarancja na wybrane produkty będzie sięgała nawet 40 lat.

Firma Blachotrapez wprowadziła do produkcji nową technologię SPS – Safe Profiling System, czyli System Bezpiecznego Tłoczenia. Został on zastrzeżony i zgłoszony do urzędu patentowego jako innowacyjny i nowatorski na rynku.

Proces technologiczny SPS daje możliwość przetłaczania materiału stalowego w optymalnych warunkach klimatycznych – niezależnych od temperatury otoczenia. – Dzięki temu w doskonały sposób można uplastycznić materiał wsadowy, a zwłaszcza powłoki lakiernicze. Kluczowe korzyści, jakie generuje technologia SPS to przede wszystkim uzyskanie takich właściwości i parametrów, które podwyższają trwałość materiału, dostarczanego przez naszą firmę i jakość jego wykonania. Zastosowanie tej technologii sprawia, że materiał pokryciowy jest wyjątkowo odporny na destrukcyjne działanie czynników zewnętrznych, korozję i uszkodzenia. Jednocześnie nie traci on swoich właściwości, zapewniając skuteczną ochronę dachu i wysokie walory estetyczne przez wiele lat. Dzięki wszystkim tym czynnikom, wynikającym z zastosowania SPS, osiągnęliśmy największy sukces – wydłużyliśmy okres gwarancyjny na materiał i powłoki z naszej oferty o dodatkowe 5 lat, tym samym gwarancja na wybrane produkty (w zależności od powłoki) sięga nawet 40 lat. Nowe warunki gwarancji obowiązują już od 9 czerwca 2015 r. – wyjaśnia Witold Truty, dyrektor działu marketingu i rozwoju firmy Blachotrapez. – W zeszłym roku zastosowanie tego systemu pozwoliło nam na znaczne wydłużenie okresu gwarancyjnego z 20 na 35 lat i z 15 na 25 lat – dodaje.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.