Sprawdź Ciągnik Roku 2016

Już podczas targów Agro Show w Bednarach poznamy nominowanych do tytułu Tractor of the Year 2016, czyli Ciągnika Roku 2016. Odwiedzający będą mogli sprawdzić nominowane maszyny nie tylko wizualnie, ale też odbyć jazdy testowe w specjalnie wydzielonym do tego miejscu.

Po raz kolejny w historii AGRO SHOW zostaną zaprezentowane ciągniki uniwersalne nominowane do międzynarodowego konkursu Tractor of the Year, czyli Ciągnika Roku 2016.
Będzie to okazja, by rolnicy w specjalnie wydzielonym miejscu, mogli odbyć jazdy testowe ciągnikami startującymi w tym prestiżowym konkursie. W tym roku pojawi się nowa, trzecia kategoria konkursowa, w której producenci będą mogli rywalizować: Użytkowy Ciągnik Roku (Best of Utility). Poza tym, jak co roku, międzynarodowe jury, złożone z dziennikarzy wybiera również najlepszy ciągnik polowy (Open Field) oraz ciągnik specjalistyczny (Best of Specialized).

Jazdy testowe ciągnikami nominowanymi do konkursu Tractor of the Year 2016 odbywać się będą przy polach pokazowych pomiędzy ringiem, a miejscem wyznaczonym na pokazy pracy pługów.

Renata Struzik, źródło: PIGMiUR