Spotkanie Banków Spółdzielczych w Szczyrku

18 maja w Szczyrku odbędzie się spotkanie prezesów banków spółdzielczych. Konferencja organizowana przez Grupę Concordia, dotyczyć będzie dopasowania produktów ubezpieczeniowych do specyfiki działalności banków spółdzielczych. N

Jak zwiększyć zysk dzięki strategii wdrożenia bancassurance to tylko jedno zagadnienie poruszane na kongresie. Będzie ich znacznie więcej a wszystkie dotyczyć będą atrakcyjnego finansowo łączenia produktów bankowych z ubezpieczeniami.- Wykorzystując specyfikę kredytu można go połączyć zarówno z ubezpieczeniami na życie jak i majątkowymi. W ten sposób powstają produkty doskonale dopasowane do potrzeb klientów banków w dodatku przynoszące dochody – zapewnia Tadeusz Leraczyk manager ds. rozwoju współpracy z bankami w Grupie Concordia.

Konferencja w Szczyrku jest kolejnym z cyklu konferencji na temat bancassurance organizowanych przez Grupę Concordia. Poprzednie sympozja, które odbyły się m.in. w Katowicach i Gdańsku i także dotyczyły szans jakie niosą za sobą współpraca banków i ubezpieczycieli. Tym razem na spotkanie przyjadą przedstawiciele kilkudziesięciu banków z regionu beskidzkiego.

źródło: Aneta Cichosz
opr. MS

N