Spotkania polowe INTERMAG 2014

Doradcy Przedsiębiorstwa INTERMAG w swej codziennej pracy docierają na pola rolników, do gospodarstw sadowniczych i warzywniczych.

Co roku INTERMAG organizuje Farmy Demonstracyjne, na których prezentuje w warunkach polowych działanie swoich innowacyjnych produktów. Przez cały okres wegetacji roślin Doradcy INTERMAG uczestniczą w agrotechnice danego gospodarstwa, realizując zabiegi dokarmiania dolistnego i biostymulacji zgodnie z firmowymi programami, lub stosując wybrane – potrzebne w danym momencie wegetacji produkty INTERMAG. 
Gospodarstwa w których organizowane są Farmy Demonstracyjne pełnią rolę  opiniotwórczych liderów, na których wzorują się okoliczni rolnicy i ogrodnicy. 
W miejscach tych kilka razy w roku INTERMAG organizuje dla rolników i ogrodników otwarte spotkania warsztatowe, które odbywają się zazwyczaj tuż przed standardowymi terminami zabiegów nawożenia dolistnego. W czasie spotkań Doradcy omawiają problemy w uprawie, które pojawiają się  na plantacjach i proponują rozwiązania, dzięki którym możliwe staje się zwiększenie efektywności produkcji polowej.
Przedstawiciele firmy INTERMAG uczestniczą również w Dniach Pola, czyli w dużych spotkaniach organizowanych wspólnie z innymi firmami z pokrewnych branż, takich jak: ochrona roślin, maszyny rolnicze, nasiennictwo itp., które odbywają się na plantacjach, gdzie w całości zrealizowano zakładany plan nawożenia i ochrony. 
Ta forma aktywności Doradców INTERMAG umożliwia bezpośrednie przekazywanie Klientom informacji o potrzebach roślin oraz w sposób namacalny przekazać informacje o efektywności produktów oferowanych przez INTERMAG.
Przedstawiciele firmy zapraszają na spotkania wszystkich zainteresowanych problemami związanymi ze zwiększaniem ilości i jakości plonów.
Informacje o miejscach i terminach spotkań można znaleźć na stronie www.intermag.pl w zakładce SPOTKAJMY SIĘ lub kontaktując się bezpośrednio z Doradcami INTERMAG.

Wrp.pl, INTERMAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności