Sposób na sukces

W Pałacu Prezydenckim 20.05.br. wręczono nagrody laureatom XIV edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces”. Uczestniczył w niej podsekretarz stanu Tadeusz Nalewajk, który w swoim wystąpieniu podkreślił konieczność popularyzowania inicjatyw, aktywizujących mieszkańców wsi i promujących wielofunkcyjny rozwój obszarów wiejskich.

Konkurs „Sposób na Sukces” zorganizowało Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego oraz Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego.
 
Podczas poniedziałkowej uroczystości nagrodzono piętnaście podmiotów – przedsiębiorców, a także organizacje i instytucje działające na obszarach wiejskich i w miastach liczących nie więcej niż 20 tysięcy mieszkańców. Finaliści konkursu otrzymali dyplomy, statuetki i nagrody rzeczowe.
 
Ideą konkursu jest szeroko rozumiana promocja aktywnych postaw, dzięki którym powstają nowe miejsca pracy na obszarach wiejskich. Laureaci konkursu realizując swoje pomysły, przyczyniają się do rozwoju lokalnych społeczności i są jednocześnie wzorcowym przykładem efektywnego wykorzystania zewnętrznych źródeł finansowania, w tym przede wszystkim środków finansowych Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Dzięki wsparciu finansowemu PROW 2007 – 2013 możliwy jest rozwój, nagradzanych w konkursu „Sposób na Sukces”, przedsięwzięć.

(Źródło: MRiRW)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności