Specjalista na Europę w IronPlanet

IronPlanet®, największa w Europie firma prowadząca serwis aukcyjny online poświęcony sprzętowi rolniczemu i budowlanemu, wyznaczyła Francka Adama na krajowego specjalistę ds. klientów branży rolniczej. Będzie on siłą napędową firmy IronPlanet na europejskim rynku używanego sprzętu rolniczego.

Franck Adam był poprzednio dyrektorem sprzedaży i marketingu działu kombajnów i ładowarek teleskopowych w firmie SAME DEUTZ-FAHR, gdzie kierował wszystkimi aspektami sprzedaży. Wcześniej, przez 11 lat, pracował w CNH (Case New Holland). W trakcie swojej pracy zawodowej obejmował stanowiska w wielu krajach Europy, między innymi we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

Tom Cornell, dyrektor zarządzający IronPlanet, powiedział: Franck jest utalentowanym specjalistą ds. sprzedaży z 15-letnim doświadczeniem w branży sprzętu rolniczego. Jestem w pełni przekonany, że będzie on kontynuował rozwój i budowę świadomości działu poświęconego branży rolniczej w naszej firmie. Będzie on wielkim atutem dla zespołu IronPlanet”.

Franck Adam tak skomentował objęcie stanowiska: “Cieszę się, że dołączam do zespołu IronPlanet w momencie, gdy firma szybko się rozwija. Okazuje się, że na rynku rolniczym, aukcje internetowe IronPlanet oraz nasza bardzo korzystna oferta cenowa cieszą się równie dużą popularnością, jak na rynku budowlanym. Nasza umiejętność skrócenia czasu sprzedaży, uzyskania wyższej ceny na globalnym rynku, zapewnienia najniższych w branży kosztów sprzedaży i wzbudzenia zaufania kupujących dzięki gwarancji IronCladAssurance® jest dokładnie tym, czego poszukują wytwórcy, dealerzy i więksi użytkownicy sprzętu rolniczego w Europie, Środkowym Wschodzie czy Afryce”.

IronPlanet przyjął już w komis znaczną liczbę sprzętu rolniczego, który był dostępny na aukcji 24 marca, między innymi ciągniki John Deere, ciągniki New Holland oraz ciągniki i kombajny Case IH, jak również opryskiwacze i prasy zwijające z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i Czech. Kolejna aukcja 28 kwietnia.

Więcej informacji na www.ironplanet.com

O firmie IronPlanet
IronPlanet jest czołową na świecie firmą prowadzącą serwis aukcyjny online poświęcony używanemu sprzętowi budowlanemu i rolniczemu. Korzystający z serwisu sprzedawcy, dzięki niskim kosztom transakcji i możliwościom uzyskania lepszej ceny u nabywców z całego świata, uzyskują wyższe dochody. Uwierzytelnione raporty z przeglądów i ubezpieczenie na prawach wyłączności gwarancji IronClad Assurance pozwalają nabywcom składać oferty z większa pewnością. Firma IronPlanet jest wspierana przez firmy Accel Partners, Kleiner Perkins Caufield and Byers, Caterpillar, Komatsu i Volvo.

Źródło: IronPlanet