Spawał opla, spalił kombajn

Nie tylko… Spłonęły bowiem: kombajn, samochód, dwa motocykle i inny sprzęt. Do zdarzenia doszło 17 stycznia w Zalesiu w powiecie łukowskim. Straty oszacowano na 90 tys. zł.

– Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że spaleniu uległ stojący w „blaszaku” samochód marki Opel, a także znajdujący się w drugim garażu kombajn zbożowy. Okazało się też, że pożar strawił dodatkowo dwa motocykle, przyczepkę samochodową a także inny sprzęt – czytamy na stronie Komendy Powiatowej Policji w Łukowie.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło, kiedy 24-latek naprawiał w garażu swojego opla. Samochód zapalił się podczas spawania tłumika.

Niestety, pozbawionego koła samochodu nie udało się wypchnąć z garażu, przez co ogień rozprzestrzenił się także na sąsiedni budynek, w którym garażowany był bizon. Niestety, nie udało się go uratować; spłonął doszczętnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności