fbpx
Strona głównaSensacjeTragedia pod Tarnowem. Traktor przygniótł kierowcę

Tragedia pod Tarnowem. Traktor przygniótł kierowcę

Do śmiertelnego wypadju z udziałem 73-letniego traktorzysty doszło 25 sierpnia w małopolskiej Jodłówce Tuchowskiej.

Policjanci z Tarnowa do wypadku zostalo wezwani wieczorem. Na miejscu byli już ratownicy medyczni oraz strażacy. Będący na miejscu lekarz stwierdził niestety zgon mężczyzny, a policjanci na podstawie relacji świadków, śladów oraz uszkodzeń pojazdu ustalili przebieg tego tragicznego zdarzenia.

– 73-letni mieszkaniec Jodłówki Tuchowskiej jechał traktorem typu SAM, krętą drogą gminną o dużym nachyleniu. Z niewyjaśnionej do tej pory przyczyny zjechał z niej i stoczył się ze skarpy tak nieszczęśliwie, że pojazd przygniótł jego kierowcę, który nie był w stanie o własnych siłach wydostać się spod niego – informuje strona KMP w Tarnowie.

W związku z wypadkiem ze skutkiem śmiertelnym na miejscu czynności wykonywali policjanci pionu dochodzeniowo-śledczego oraz technik kryminalistyki pod nadzorem prokuratora rejonowego z Tarnowa.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.