fbpx
Strona głównaWiadomościŚmierć na łące. Mężczyzna wpadł pod kosiarkę

Śmierć na łące. Mężczyzna wpadł pod kosiarkę

Policjanci zatrzymali rolnika podejrzanego o nieumyślne spowodowanie śmierci mieszkańca Białegostoku i nieudzielenie mu pomocy w momencie, gdy ten spadł pod ostrza podczepionej do traktora kosiarki.

Jak informuje podlaska policja, do zdarzenia doszło na jednej z łąk w gminie Bielsk Podlaski. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zdarzenia doszło w trakcie koszenia trawy na łące przez 53-latnieo rolnika.

Pasażerem ciągnika był 38-latek, który prawdopodobnie spadł z maszyny wprost pod ostrza kosiarki, a kierujący traktorem odjechał wówczas z miejsca zdarzenia, nie udzielając mu pomocy. Zgodnie z kodeksem karnym, pierwsze z przestępstw zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności, za drugie kodeks przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.