Smaki Polski Wschodniej w Brukseli

19 września przedsiębiorcy z województw Polski Wschodniej przyjechali do Brukseli, żeby nawiązać współpracę z belgijskimi sieciami handlowymi i sklepami. Swoje produkty przy alei Tervueren 48 zaprezentowały firmy: Cukiernia Siej z Lubartowa, Fabryka Cukierków Pszczółka z Lublina, Mazurskie Miody z Tomaszkowa, Mark z Giżycka (słodycze) oraz Społem z Kielc (majonezy, sosy).

Producenci mieli okazję nawiązać kontakty handlowe z przedstawicielami spożywczych sieci oraz sklepów w Belgii. Wizyta rozpoczęła się od części seminaryjnej, w której przedstawione zostały możliwości wejścia polskich produktów na rynek belgijski. Druga część spotkania odbyła się na zasadach B2B i połączona była z degustacją – producenci artykułów spożywczych mieli okazję przedstawić przywiezione przez siebie produkty oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania zainteresowanych brokerów.
Taste of East Poland zorganizował Dom Polski Wschodniej w Brukseli. Współorganizatorem był Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Brukseli. Wydarzenie objął patronatem Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności