SM MLEKPOL – Superbrands 2013/2014

Po raz kolejny Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL znalazła się w gronie laureatów nagrodzonych prestiżowym Certyfikatem Superbrands 2013/2014. Dzięki głosom uczestników największego badania konsumenckiego marek w Polsce zdobyła także tytuł Created in Poland.

Projekt Superbrands wyróżnia się na tle innych plebiscytów tym, że ocenia wszystkie istotne na rynku marki oraz ich siłę wizerunkową poprzez największe badanie konsumenckie w Polsce.
Jak co roku certyfikaty przyznała także Rada Marek – niezależne gremium ekspertów, podejmujące decyzje w oparciu o takie kryteria jak: rozpoznawalność marki, unikalny charakter korzyści, które oferuje marka oraz siła więzi z klientami. 
Rada Marek przyznała Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL tytuł Created in Poland Business Superbrands. Znalazła się ona w gronie najbardziej znanych i popularnych marek krajowych oraz światowych.
Nagrodę Superbrands w kategorii „Nabiał” otrzymała marka Łaciate, która kolejny rok z rzędu prezentuje silną pozycję. Wyróżnienie marki Łaciate jest dowodem na jej rozpoznawalność oraz niezwykłą popularność wśród konsumentów.
(Źródło: SM MLEKPOL)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności