Skoda pomaga powodzianom

Skoda Auto Polska S.A. wsparła akcję pomocy dla mieszkańców terenów dotkniętych klęską powodzi. Oprócz tego, także jej pracownicy włączyli się w tę inicjatywę, organizując specjalną zbiórkę pieniędzy w siedzibie firmy.

Ponieważ jednymi z najbardziej poszkodowanych przez powódź są mieszkańcy Bogatyni, to właśnie do nich, za pośrednictwem Caritas Polska, trafi 20 tys. zł przekazanych przez Skoda Auto Polska S.A.
Pomoc może być zarówno finansowa, jak i materialna. W tej chwili mieszkańcy Bogatyni i okolic najbardziej potrzebują materiałów budowlanych do odbudowy domów i gospodarstw, środków chemicznych, owadobójczych i dezynfekujących, a także łopat i siekier. Ponadto, potrzebne są środki higieniczne (bandaże, pampersy, woda utleniona), środki piorące i przedmioty gospodarstwa domowego (garnki, miski, talerze, sztućce), meble i wyposażenie domów” – powiedziała Olga Kołtuniak, rzecznik prasowy Caritas Polska. – “Wszelkie przekazane do Caritas pieniądze, będą przeznaczone na pomoc doraźną i zakup wyżej wymienionych artykułów.”
Źródło: Skoda Auto Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności