Sierpniowe pokazy polowe maszyn New Holland

W dniach 16-20 sierpnia 2011 w miejscowości Suchodębie k/Gostynina odbędą się Sierpniowe Pokazy Polowe Maszyn New Holland. Podczas tegorocznego Demo Show zaprezentowana zostanie pełna gama maszyn New Holland.

Każdego dnia odbędzie się pokaz prawdziwych żniw: od koszenia zboża, wyładunek ziarna, przez zbieranie słomy i układanie bel, na pracach uprawowych kończąc. W zbudowanej na polu zaprzyjaźnionego gospodarstwa rolnego ‘Wiosce New Holland’ odbędą się warsztaty tematyczne dot. innowacyjnych technologii i rozwiązań marki.
Uczestnicy pokazów będą mieli możliwość bliższego poznania najnowszych kombajnów konwencjonalnych New Holland z serii CX5000 i CX6000, które będą miały szczególne zastosowanie w gospodarstwach o wielkości od 200 do 600 hektarów.

Zaprezentowane zostaną inteligentne innowacje, które są standardem w tej serii kombajnów, a ich konstrukcja została opracowana, aby zapewnić jak największą elastyczność w zakresie zbioru dowolnej uprawy, od zbóż po kukurydzę i uprawy specjalistyczne, jednocześnie z gwarancją doskonałej jakości ziarna i słomy. Wraz z kombajnami z serii CX zaprezentujemy kombajny z serii TC oraz CR, prasy z serii BB oraz BR, a także sieczkarnię samobieżną FR.
Demo Show New Holland będzie także doskonałą okazją dla klientów do zapoznania się z pełną ofertą produktową ciągników rolniczych.

Przedstawiona oraz zaprezentowana podczas prac polowych będzie paleta traktorów z serii Boomer, T3000, T4000, TD4000F, T5000, TD5000, T6000, T7. oraz T8. Wśród nich znajdzie się duma New Holland, dwukrotnie nagrodzony tytułem Traktor Roku” oraz czterokrotnie tytułem “Traktor Roku za Rozwiązania Konstrukcyjne” traktor z serii T7. Prezentowany podczas pokazów model T7. w wersji Blue Power wyposażony będzie w System Precyzyjnego Rolnictwa.

Na podstawie informacji prasowej CNH

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności