Sieczkarnia New Holland FR 650 z usprawnieniami w akcji [video]

Sieczkarnia New Holland FR 650, fot. A. A.

Sieczkarnia do kukurydzy New Holland FR 650 niedawno doczekała się usprawnień dotyczących przede wszystkim kanału przepływu masy. Jakie to usprawnienia? Zapraszamy do obejrzenia relacji z pokazu tej maszyny.

Sieczkarnia prezentowana na polach pod Sieradzem została wyposażona w znany już silnik FPT Cursor 13 o mocy 650 KM, który jak zapewnia producent cechuje wyższa o 5 proc. wydajność przy zużyciu paliwa niższym o 21 proc. od swojego większego poprzednika, FR700.

Ponadto maszyna, jako pierwsza w Polsce, została wyposażona w moduł podający wysokiej wydajności, dzięki któremu udało się jeszcze bardziej poprawić jakość wciągania zbieranej masy i jak informują przedstawiciele producenta, szybciej zadławimy silnik sieczkarni niż zapchamy kanał wciągający.

Maszyna została także wyposażona w bezrzędowy heder z dużymi dyskami o szerokości 7,5 m co odpowiada 10 rzędom zbieranej kukurydzy. Ponadto została również doposażona w automatykę prowadzenia co znacznie odciąża operatora.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności