Show jakiego na FARMIE nie było!

Jak powinna wyglądać nowocześnie zaprojektowana i prawidłowo funkcjonująca obora? Jakiego rodzaju materiałów użyć do jej budowy? W jaki sprzęt wyposażyć budynek? A także jak zminimalizować koszty utrzymania jednocześnie zwiększając wydajność w gospodarstwie hodowlanym ?

Odpowiedzi na powyższe pytania z całą pewnością znaleźć będzie można podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA, które odbędą się w dniach 3-5 października 2008 roku na terenie Targów Poznańskich.

FARMA Show to przestrzeń specjalna zaaranżowana na nowoczesną oborę z pełnym wyposażeniem. To właśnie tutaj wystawcy Targów FARMA zaprezentują innowacyjne systemy montażu oraz konstrukcji obory, będzie można zobaczyć także demonstracje stanowisk dla bydła, pokazy paszowozów oraz maszyn pomagających w funkcjonowaniu i utrzymaniu obory. FARMA Show to koncepcja zautomatyzowanego, energooszczędnego i wyspecjalizowanego pomieszczenia dla bydła. Hodowcy, którzy w tym roku przyjadą do Poznania będą mogli dowiedzieć się w zasadzie wszystkiego o nowoczesnych rozwiązaniach w budowie oraz wyposażeniu obory. Specjaliści będą doradzać jakie przegrody stanowiskowe stosować, aby zapewnić zwierzętom pełną swobodę ruchów, dowiemy się także co umożliwia w gospodarstwie automatyczny schładzalnik mleka i jak na stan zdrowia krów wpływają zmechanizowane kurtyny wentylacyjne. Ponadto producenci i dystrybutorzy zaprezentują także m.in. energooszczędne, aktywne czochradła pomagające w utrzymaniu czystości krów, systemy dobrowolnego doju krów, podgrzewane elektrycznie poidła oraz maty legowiskowe zwiększające jakość pozyskiwanego mleka. Podczas każdego pokazu będzie można porozmawiać z przedstawicielami firm prezentujących swoje oferty na FARMA Show.

Więcej na : www.farma.mtp.pl

opr. MS/Wrp.pl