Sezon na grille

Grillowanie z rodziną i przyjaciółmi to zajęcie, do którego często tęsknimy zimą. Najwyższa pora, by należycie przygotować do sezonu, a właściwie przygotować sprzęt. Pomocne w tych zadaniach może okazać się wielofunkcyjne urządzenie marki Dremel, które dzięki 150 końcówkom roboczym umożliwia m.in. wiercenie, szlifowanie, frezowanie, cięcie, czyszczenie, polerowanie, grawerowanie, odrdzewianie itp.

Czyszczenie rusztu, składającego się z kilkunastu stalowych prętów, to niewdzięczne zajęcie. Jest sposób, by wykonać je szybko i sprawnie. Do czyszczenia grilla przeznaczone są odpowiednie końcówki tzn. szczotki ze stali nierdzewnej, zapobiegające korozji wtórnej. Ściernica z tlenku glinu doskonale wyczyści pozostałe zanieczyszczone fragmenty, a błyszczące, ozdobne elementy grilla można będzie dokładnie doczyścić używając ściernic gumowych. By przywrócić świeżość i nowość grillowi, można urządzenie wypolerować końcówkami z filcu i pastą polerską.

E.G./WRP
na podst. Bosch
fot.: Bosch

Informacje dodatkowe:
Działalność grupy Bosch w Polsce obejmuje sprzedaż części samochodowych i urządzeń diagnostycznych, elektronarzędzi Bosch, Skil, Dremel, RotoZip, urządzeń grzewczych oferowanych pod markami Junkers i Buderus, systemów zabezpieczeń i sprzętu z zakresu napędów i sterowań (Bosch-Rexroth). Ponadto w Polsce odbywa się produkcja systemów hamulcowych Bosch (w Mirkowie koło Wrocławia), a także sprzedaż i produkcja (w Łodzi) sprzętu AGD w ramach spółki Bosch-Siemens Sprzęt Gospodarstwa Domowego (udział Boscha 50%).Każdego roku Bosch przeznacza ponad 3 miliardy euro na działalność badawczo-rozwojową i zgłasza do patentu ponad 3 tys. innowacji. N

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności