Selena: Lider Stolarki Budowlanej 2009

23 czerwca, podczas Gali Stolarki Budowlanej 2009 odbywającej się w siedzibie BCC w Warszawie, miała miejsce uroczystość przyznania tytułów Lidera Stolarki Budowlanej”. Piany i silikony marki Tytan Professional okazały się być najczęściej i najchętniej kupowanymi produktami na rynku.”

Miano Lidera Stolarki Budowlanej” w kategorii “Piany i silikony” zdobyła firma Selena SA – wywodzący się z Wrocławia producent i dostawca chemii budowlanej należący do Grupy Selena. To już kolejne, po otrzymanym w tym roku tytule “Top Marka 2009”, wyróżnienie dla produktów marki Tytan Professional.

Nowa generacja pian poliuretanowych Tytan Professional O2 i silikony Tytan Professional okazały się bezkonkurencyjne w swojej kategorii. Wyróżnienie to potwierdza bardzo dobrą pozycję rynkową produktów Tytan Professional i wysokie zaufanie, jakim darzą je już od 15 lat profesjonalni użytkownicy z branży budowlanej.

Informacje dodatkowe:
Grupa Selena to holding spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją chemii budowlanej, prowadzący działalność na całym świecie i oparty na polskim kapitale. W skład Grupy wchodzi 29 spółek w 16 krajach, w tym 11 zakładów produkcyjnych (6 zakładów w Polsce, po jednym w Brazylii, Korei, Chinach, USA oraz w Turcji). Grupa Selena jest – pod względem wielkości – czwartym na świecie producentem piany poliuretanowej używanej do montażu okien i drzwi.
Sprzedaż zagraniczna Grupy Selena stanowiła w 2008 roku 60% przychodów. Wysoką jakość produktów Seleny potwierdzają prestiżowe nagrody i certyfikaty renomowanych instytucji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności