SDF rezygnuje z udziału w targach EIMA i Agritechnica 2021

Przedstawiciele SDF zapowiedzieli, że nie będą wystawiać się na targach EIMA i Agritechnica 2021 z powodu pandemii koronawirusa w 2021 roku. Tym Samym SDF dołącza do grona firm, które wycofują się z tego rodzaju imprez.

Przypomnijmy, że do tej pory swoją obecność na Agritechnice 2021 odwołali m.in. John Deere i Kramp. Teraz już wiemy, że nie zobaczymy podczas tych targów (o ile w ogóle się odbędą) ciągników i maszyn marek Deutz-Fahr, Lamborghini, Same czy Hürlimann.

Pomimo środków zapobiegawczych i globalnej kampanii szczepień, według przedstawicieli koncernu SDF przyszłość pozostaje nadal bardzo niepewna. Ze względu na tą niepewność i w trosce o bezpieczeństwo zainteresowanych, koncern SDF zdecydował się nie uczestniczyć w targach EIMA i Agritechnica, i w ogóle w targach branżowych w Europie w tym roku.

– Bezpieczeństwo było naszym priorytetem od samego początku i dlatego podjęliśmy trudną decyzję o nieuczestniczeniu w międzynarodowych targach – powiedział Massimiliano Tripodi, dyrektor wykonawczy ds. marketingu i komunikacji w SDF.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności