fbpx

SDF z nowym dyrektorem generalnym

Robert Brzozowski został nowym CEO/dyrektorem generalnym oraz członkiem zarządu filii Grupy SDF w Polsce. Zastąpił on na tym stanowisku Vlado Matijašića, który po ponad 10-letnim okresie zarządzania oddziałem w Polsce, kończy pracę i przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Robert Brzozowski jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia MBA. Z branżą maszyn rolniczych jest związany od 20 lat, a swoje doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi pracując na kierowniczych stanowiskach w działach handlowych czołowych koncernów produkujących maszyny rolnicze oraz budowlane.

Jestem dumny, że powierzono mi tak odpowiedzialną rolę jaką jest zarządzanie jednym z najważniejszych oddziałów handlowych koncernu SDF w Europie – komentuje Robert Brzozowski – podejmuję to wyzwanie ze świadomością ogromu zadania, ale jednocześnie z ogromnymi możliwościami stworzonymi przez nowe linie produktów i siłę marek DEUTZ-FAHR, SAME i Lamborghini Trattori – dodaje.

źródło: SDF

Bayer - baner
Advertisement
McHale - baner
Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×Mandam - baner corner