Same Deutz-Fahr z nowoczesnym oświetleniem LED

Same Deutz-Fahr zaprezentował modele ciągników wyposażone w nowoczesne oświetlenie LED czwartej generacji. Co to oznacza? Szeroki strumień światła i największą moc reflektorów.

Podczas międzynarodowych wystawy maszyn rolniczych SIMA 2015 w Paryżu zaprezentowano model Deutz-Fahr 7250TTV Warrior wraz z nowoczesnym pakietem oświetlenia z reflektorami LED. Zostało ono opracowane specjalnie dla tego modelu, dzięki współpracy pomiędzy Deutz-Fahr i Hella.

Reflektory 70 LED czwartej generacji oferują największą moc przy kompaktowych gabarytach lampy. Nowoczesne światła wyposażono w trój-diodowe reflektory LED, które oferują strumień świetlny o mocy sięgającej 2470 lumenów przy zużyciu energii elektrycznej o wartości 30 wat. Reflektory wyposażono w aluminiowe obudowy czarnego koloru, które posiadają dodatkowe elementy odpowiadające za chłodzenie diod LED wysokiej mocy.
Limitowana edycja modelu WARRIOR została wyposażona w szereg lamp o krótkim, długim zasięgu oraz lampy o szerokim strumieniu światła. Dzięki temu, w trakcie prac wykonywanych w nocy, strumień światła rozprowadzany jest równomiernie dookoła ciągnika. Zastosowanie temperatury barwowej światła wynoszącej 6500K sprawia, że jest ono zbliżone do barwy światła dziennego.

Nowoczesne lampy 70 LED mogą być zasilane zarówno prądem o napięciu 12 jak i 24 wolt. Układ elektroniczny zabezpiecza lampy LED przed możliwością wystąpienia odwrotnej polaryzacji i gwarantuje stałą jasność świecenia, nawet w przypadku wahań napięcia zasilania od 9 do 33 wolt. Czujnik temperatury zabezpiecza lampy przed przegrzaniem.

Modele Deutz-Fahr 7250TTV w edycji limitowanej Warrior z nowymi lampami 70 LED są już w sprzedaży.

Renata Struzik, źródło: Same Deutz-Fahr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności