fbpx
Strona głównaTechnikaZgrabiarka Falco 2 - najciekawsza premiera na Agro Show 2021?

Zgrabiarka Falco 2 – najciekawsza premiera na Agro Show 2021? [video]

Gdyby brać pod uwagę polskie premiery, zapewne sprawa by była dyskusyjna, jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę maszyny zaprezentowane w Bednarach po raz pierwszy w ogóle, naszym zdaniem najciekawszą tegoroczną premierą była zgrabiarka Falco 2 firmy Samasz.

Dlaczego? Chociażby dlatego, że jest to pierwsza tego typu maszyna zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Firma Samasz biorąc się za takie przedsięwzięcie znów udowodniła, że w Polsce można projektować i produkować bardzo ciekawe maszyny, mogące pod względem zaawansowania i wydajności stawać w szranki z najlepszymi światowymi markami. O zgrabiarce Falco 2 rozmawialiśmy w Bednarach z Januszem Ferencem, menedżerem regionalnym w firmie Samasz.

Prace nad zgrabiarką Falco 2 trwały kilka lat i zaowocowały produktem, który przeszedł już testy polowe i jest wdrażany do produkcji. Pierwszych egzemplarzy zgrabiarki możemy spodziewać się już nawet w tym roku.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.