Zgrabiarka Falco 2 – najciekawsza premiera na Agro Show 2021? [video]

Zgrabiarka Samasz Falco 2, fot. mw

Gdyby brać pod uwagę polskie premiery, zapewne sprawa by była dyskusyjna, jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę maszyny zaprezentowane w Bednarach po raz pierwszy w ogóle, naszym zdaniem najciekawszą tegoroczną premierą była zgrabiarka Falco 2 firmy Samasz.

Dlaczego? Chociażby dlatego, że jest to pierwsza tego typu maszyna zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce. Firma Samasz biorąc się za takie przedsięwzięcie znów udowodniła, że w Polsce można projektować i produkować bardzo ciekawe maszyny, mogące pod względem zaawansowania i wydajności stawać w szranki z najlepszymi światowymi markami. O zgrabiarce Falco 2 rozmawialiśmy w Bednarach z Januszem Ferencem, menedżerem regionalnym w firmie Samasz.

Prace nad zgrabiarką Falco 2 trwały kilka lat i zaowocowały produktem, który przeszedł już testy polowe i jest wdrażany do produkcji. Pierwszych egzemplarzy zgrabiarki możemy spodziewać się już nawet w tym roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności