SaMASZ na AGRO SHOW – Sektor E, stoisko 232

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas XIII Międzynarodowej Wystawy Rolniczej, która odbędzie się w dniach 21-24.09.2012 w Bednarach koło Poznania.

Podczas wystawy zaprezentujemy szeroką gamę maszyn zielonkowych i komunalnych.

Firma SaMASZ została założona w 1984r. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską osiągnęliśmy pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych, oraz pługów do odśnieżania.

W swojej ofercie posiadamy ok. 120 różnych typów maszyn: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, kosiarek bijakowych, kosiarek wysięgnikowych, pługów śnieżnych. Dzięki stałemu rozwojowi praktycznie w każdym sezonie wprowadzamy na rynek nowe konstrukcje, dzięki którym codzienna praca naszych klientów staje się jeszcze wygodniejsza i wydajniejsza. Od wielu lat jesteśmy stale obecni na największych imprezach wystawienniczych w Polsce.
W 2009 roku zadebiutowaliśmy na targach Agritechnika 2009 w Hannoverze, gdzie swoje maszyny prezentowaliśmy na 120 m2 powierzchni.
Naszym głównym produktem są różnego rodzaju kosiarki. Od początku istnienia firmy, wyprodukowaliśmy i sprzedaliśmy ponad 75 000 kosiarek i kilkanaście tysięcy innych maszyn rolniczych. Coraz mocniej rozwijamy również ofertę maszyn komunalnych. Do znanych już kosiarek wysięgnikowych i bijakowych dołączyliśmy bogatą ofertę pługów śnieżnych.

Naszymi głównymi rynkami poza Polską są obecnie Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania, kraje nadbałtyckie i Hiszpania. Nasze wyroby eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

Sieć Partnerów Firmy SaMASZ obejmuje w Polsce 70 firm handlowo-usługowych i już ponad 50 firm za granicą

W kraju maszyny dowozimy bez dodatkowej opłaty, naszym transportem, do dealera lub wskazanego przez niego odbiorcy.

SaMASZ Sp. z o.o.
ul. Trawiasta 15 15 – 161 Białystok
tel.: 85 664 70 31 fax: 85 664 70 41
www.samasz.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności