Salon Kontraktacji Ogrodniczych

Unowocześnieniu produkcji i upraw owoców, warzyw oraz roślin pod osłonami dedykowany jest Salon Kontraktacji Ogrodniczych Pro-Horti. To tu, w Poznaniu, osoby związane z sadownictwem i warzywnictwem znajdą kompleksowe rozwiązania, które mogą stać się motorem napędowym dla ich biznesu.

Nowoczesne ramię zraszające wyposażone w szybki silnik napędowy, roboty do automatycznego przesadzania sadzonek, nowa odmiana marchwi do długiego przechowywania, pionowe farmy do uprawy roślin – to tylko zapowiedź tego, co zostanie zaprezentowane w dniach od 11 do 14 lutego, podczas drugiej edycji Salonu Kontraktacji Ogrodniczych Pro-Horti.

Salon, ze względu na pokrewieństwo branżowe, będzie towarzyszył targom Polagra-Premiery. Na ekspozycji obu tych wydarzeń, znajdzie się blisko 200 nowości firm polskich i zagranicznych.

Pro-Horti to projekt dedykowany unowocześnianiu produkcji i upraw owoców, warzyw oraz roślin pod osłonami. W ciągu czterech dni zaprezentowane zostanie niezbędne wyposażenie i najnowsze rozwiązania dla ogrodnictwa i sadownictwa. Ofertę uzupełnią pokazy maszyn w pracy.

– Na naszym stoisku, w pawilonie 6A, będzie można zobaczyć prezentacje kilku różnych tematycznie linii pakujących – zapowiada Ryszard Kiernicki, dyrektor ds. marketingu firmy Multivac. – Pakowanie, które ma na celu zachowanie świeżości i dłuższej trwałości owoców, warzyw, płodów rolnych i produktów zwierzęcych, to rozwiązanie nie tylko dla hurtowników, ale także dla plantatorów.

Dwa pierwsze dni poznańskich Kontraktacji skierowane są do profesjonalistów;11 lutego do największych gospodarstw ogrodniczych, sadowników oraz plantatorów warzyw, natomiast 12 lutego wydarzenia dedykowane są studentom uczelni o profilu ogrodniczym.

Więcej informacji na: www.pro-horti.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności