Sad Doświadczalny czeka na gości

Z myślą o sadownikach i producentach warzyw Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach 23 czerwca organizuje XIX Dzień Otwartych Drzwi w Sadzie Doświadczalnym w Dąbrowicach.

Jak informują organizatorzy celem spotkania jest prezentacja i popularyzacja doświadczeń prowadzonych w Sadzie Doświadczalnym Instytutu Ogrodnictwa w Dąbrowicach i na plantacjach roślin jagodowych oraz na polach doświadczalnych upraw warzywniczych w Skierniewicach, zapoznanie przybyłych uczestników z nowościami technologicznymi, odmianowymi oraz wdrożeniami nowoczesnych metod efektywnej produkcji i aktualnych prac badawczych z zakresu sadownictwa i warzywnictwa.

W programie imprezy zaplanowano między innymi zwiedzanie doświadczeń w grupach tematycznych w Sadzie Doświadczalnym IO  w Dąbrowicach oraz na polach doświadczalnych upraw warzywniczych w Skierniewicach, przegląd kwater gatunkowych oraz konsultacje i poradnictwo indywidualne prowadzone przez pracowników naukowych Instytutu Ogrodnictwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności