fbpx
Strona głównaFilmy i firmyRzepak ozimy po raz pierwszy

Rzepak ozimy po raz pierwszy

Rzepak po raz pierwszy sieje młody rolnik z okolic Gniezna w woj. wielkopolskim. Gospodarz będący na początku swojej przygody z rzepakiem staje przed mnóstwem wątpliwości i pytań, na które musi znaleźć odpowiedź. Jakie napotyka na samym początku zakładania plantacji?

Doświadczonym rolnikom w uprawie rzepaku tajniki prowadzenia plantacji rzepaku są doskonale znane. Młodzi adepci uprawy rzepaku będący na początku swojej przygody z tym gatunkiem stają przed mnóstwem wątpliwości i pytań, na które muszą znaleźć odpowiedź. Trzeba wybrać odmianę, przygotować pole pod zasiew, ustalić ilość wysiewu, wysiać na odpowiednią głębokość i na tym nie koniec.

Redakcja Wiadomości Rolniczych Polska przekazywać będzie informacje na temat stanu, aktualnych problemów w plantacji, zabiegów i zaleceń w rzepaku ozimym z gospodarstwa, które uprawia rzepak po raz pierwszy. Zachęcamy do komentowania, zadawania pytań, śledzenia cyklu na naszym kanale YouTube.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.