fbpx

Rzepak ozimy po raz pierwszy

Rzepak po raz pierwszy sieje młody rolnik z okolic Gniezna w woj. wielkopolskim. Gospodarz będący na początku swojej przygody z rzepakiem staje przed mnóstwem wątpliwości i pytań, na które musi znaleźć odpowiedź. Jakie napotyka na samym początku zakładania plantacji?

Doświadczonym rolnikom w uprawie rzepaku tajniki prowadzenia plantacji rzepaku są doskonale znane. Młodzi adepci uprawy rzepaku będący na początku swojej przygody z tym gatunkiem stają przed mnóstwem wątpliwości i pytań, na które muszą znaleźć odpowiedź. Trzeba wybrać odmianę, przygotować pole pod zasiew, ustalić ilość wysiewu, wysiać na odpowiednią głębokość i na tym nie koniec.

Redakcja Wiadomości Rolniczych Polska przekazywać będzie informacje na temat stanu, aktualnych problemów w plantacji, zabiegów i zaleceń w rzepaku ozimym z gospodarstwa, które uprawia rzepak po raz pierwszy. Zachęcamy do komentowania, zadawania pytań, śledzenia cyklu na naszym kanale YouTube.

McHale - baner - kwiecień 2024
Syngenta baner Treso
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.