Rzepak ozimy po raz pierwszy

Rzepak po raz pierwszy; Fot. Katarzyna Szulc

Rzepak po raz pierwszy sieje młody rolnik z okolic Gniezna w woj. wielkopolskim. Gospodarz będący na początku swojej przygody z rzepakiem staje przed mnóstwem wątpliwości i pytań, na które musi znaleźć odpowiedź. Jakie napotyka na samym początku zakładania plantacji?

Doświadczonym rolnikom w uprawie rzepaku tajniki prowadzenia plantacji rzepaku są doskonale znane. Młodzi adepci uprawy rzepaku będący na początku swojej przygody z tym gatunkiem stają przed mnóstwem wątpliwości i pytań, na które muszą znaleźć odpowiedź. Trzeba wybrać odmianę, przygotować pole pod zasiew, ustalić ilość wysiewu, wysiać na odpowiednią głębokość i na tym nie koniec.

Redakcja Wiadomości Rolniczych Polska przekazywać będzie informacje na temat stanu, aktualnych problemów w plantacji, zabiegów i zaleceń w rzepaku ozimym z gospodarstwa, które uprawia rzepak po raz pierwszy. Zachęcamy do komentowania, zadawania pytań, śledzenia cyklu na naszym kanale YouTube.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności