Ruszyła Farma 2007

Dziś rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Hodowli Ogrodnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Farma 2007, które potrwają do 30 września 2007 roku. Targi odbywają się na terenie Centrum Targowego w Poznaniu. Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Poznański. Udział w wystawie zapowiedziało ponad 800 wystawców i hodowców z 13 krajów świata (Polska, Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Holandia, Francja, Hiszpania, Izrael, Niemcy, Szwecja, Włochy i Wielka Brytania). Redakcja Wiadomości Rolnicze Polska również posiada swoje stoisko na tragach Farma 2007. Serdecznie zapraszamy. N

W ramach ekspozycji wystawcy zaprezentują m.in. zwierzęcy materiał hodowlany, wyposażenie budynków inwentarskich, pasze i dodatki paszowe, sprzęt i preparaty weterynaryjne, maszyny i urządzenia do zbioru kiszonek, zadawania pasz, materiał szkółkarski i nasienny oraz maszyny i narzędzia dla warzywnictwa i sadownictwa, chemię w ogrodnictwie, a także szeroką ofertę maszyn i urządzeń stosownych w leśnictwie.Swoją ekspozycję będą miały ponadto firmy zajmujące się agrobudownictwem, nasionami rolniczymi i środkami transportu.

<img src=http://www.wrpnowe.home.pl/fotomoje/MTP_FARMA_LOGO.jpg align=left width=200
Podczas FARMY wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z porad firm i instytucji zajmujących się finansami, ubezpieczeniami i doradztwem w rolnictwie.Targom FARMA towarzyszyć będzie interesujący cykl konferencji i seminariów, dotykających najbardziej aktualnych problemów i perspektyw rozwoju dla poszczególnych bloków tematycznych. Planowane są m.in. seminarium Odnowa Wsi – szanse i zagrożenia”,”Fundusz Sołecki- trampoliną odnowy wsi”, konferencja Bioenergia w rolnictwie, VI Okrągły stół rolniczy – Rolnictwo dla energetyki oraz Konferencja agroturystyczna. Targom Farma towarzyszą ciekawe wydarzenia, a wśród nich m.in.: XXII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Krajowa Wystawa Ogrodnicza, Pawilon Regionów oraz Forum Leśne.

Dziś targi odwiedzane są przede wszystkim przez uczniów szkół rolniczych. Podczas targów zostaną wręczone następujące nagrody i wyróżnienia: Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszych produktów, charakteryzujących się nowoczesnymi rozwiązaniami i wysokim poziomem jakości, ACANTHUS AUREUS – nagrody za stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy oraz Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaNajciekawsze promocje na stoisku””.

opr. MS
Wrp.pl