fbpx

Ruszył sklep firmowy UNII

UNIA to nie tylko maszyny. UNIA to także marka. Marka, która ma sporą grupę swoich fanów – nie tylko zadowolonych z jakości wyrobów ale także utożsamia-jących się z logo jabłuszka. Między innymi z myślą o nich powstał sklep firmowy UNII.

Na stronie sklepu można znaleźć kilka kategorii. Jedną z nich jest tzw. outlet, obejmujący maszyny wyprzedażowe, czyli sprzęt, który brał udziałw pokazach lub z innych przyczyn jest sprzedawany w obniżonej cenie. Warto zajrzeć tam od czasu do czasu, aby znaleźć niepowtarzalną okazję zakupu przecenionej, ale w pełni sprawnej i sprawdzonej na fabrycznej stacji prób maszyny. Na stronie sklepu znajdziemy także zakładkę z częściami zamiennymi pochodzącymi z zapasów magazynowych, wystawionymi od wyprzedaży.

Samasz loteria - baner

Osobną kategorią jest „fan shop”, czyli sklep internetowy z gadżetami zawierającymi logo UNII – to właśnie ta zakładka jest skierowana w szczególności do miłośników marki.

Źródło: UNIA

 

Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.