Rozpoczynamy PROCAM CUP 2019

Wraz z początkiem maja rozpoczyna się wyczekiwany przez wielu III Ogólnopolski Turniej Piłkarski dla dzieci z małych miejscowości i wsi PROCAM CUP 2019. Organizatorami sportowych zmagań są firmy z branży chemii rolnej, firma PROCAM Polska oraz BASF Polska.

Dodajemy dzieciom skrzydeł w dążeniu do realizacji swoich pasji” – mówią organizatorzy turnieju. Pasje są istotnym elementem życia każdego z nas. Natomiast to, jak szybko i sprawnie będzie się rozwijało dziecko w zakresie własnych zainteresowań, uwarunkowane jest jego naturalnymi zdolnościami.

PROCAM CUP to przede wszystkim sport, który wyzwala dziecięcą radość i pozwala spełnić marzenia o udziale w sportowym wydarzeniu. W poprzednich latach ten wielki turniej cieszył się rosnącą popularnością. Niezwykłe sportowe zmagania towarzyszą na każdym meczu. Idąc w ślad słów trenerów młodych piłkarzy – “jest o co walczyć”, ponieważ nagrodą główną jest wyjazd na mecz Reprezentacji Polski. Najlepszym zespołem zeszłorocznej edycji wydarzenia okazała się LKS Korzenica z województwa podkarpackiego. Dzięki zwycięstwu w turnieju zespół ten na żywo kibicował i dopingował Reprezentację Polski w październikowym meczu na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Organizatorzy dążą by zainteresowania sportem i pasje wspierać możliwie jak najwcześniej, bo nic nie jest tak ważne jak wyzwalanie dziecięcej radości.

Regulamin turnieju oraz wszelkie informacje znajdą się na stronie www.procamcup.pl.

Informacja prasowa: PROCAM