fbpx

Rozpoczął się dziecięcy turniej piłki nożnej BASF PROCAM CUP

Rozpoczął się dziecięcy turniej piłki nożnej BASF PROCAM CUP. 8 maja odbył się pierwszy mecz z serii rozgrywek.

W tym roku w ramach BASF PROCAM CUP 2023 rozegrane zostaną cztery turnieje eliminacyjne, każdy z udziałem ośmiu zespołów.
Zwycięzcy turniejów regionalnych oraz zespoły z drugich miejsc awansują̨ do wielkiego finału, który odbędzie się 18 czerwca na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.

Samasz loteria - baner

W tegorocznej edycji do udziału w imprezie zgłosiło się aż 77 drużyn i o tym które zespoły wezmą udział w rywalizacji musiało zadecydować losowanie. Każda z drużyn wyposażona zostanie w profesjonalny sprzęt sportowy ufundowany przez organizatorów, a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają upominki za udział w zabawie. W skład każdego zespołu wejdą chłopcy rocznika 2012 i młodsi lub dziewczęta rocznik 2011 i młodsze. Mogą̨ występować zespoły mieszane. Swoje drużyny zgłosiły szkoły podstawowe, UKS-y i kluby sportowe z małych miejscowości (do 25 tys. mieszkańców).

Szczegółowy terminarz

BASF PROCAM CUP  to coroczny, organizowany od 2017 roku największy w Polsce turniej dla dzieci z małych miejscowości i wsi (do 25 tys. mieszkańców) rozgrywany systemem rozgrywek eliminacyjnych i wielkiego finału. Każdego roku w imprezie udział bierze ponad 800 uczestników. Tradycyjnie, nagrodą główną dla zwycięzców jest wyjazd na mecz Reprezentacji Polski.

Ideą turnieju jest wytwarzanie emocji, wspieranie, umożliwianie rozwoju i realizacji pasji dzieci z obszarów wiejskich. Oficjalną maskotką wydarzenia jest FINDUS – Król Pól, a turniejowe hasło to „PoleDoSukcesu”. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Baner Bayer Roundup
Baner webinarium konopie

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.