Rolnik szuka… Traktora!

I znalazł ciągnik Massey Ferguson 5609 – 3-cylindrowy ciągnik rolniczy o mocy silnika 95 KM.

Przypomnijmy, że nowe ciągniki Massey Ferguson serii 5600 są uniwersalne i umożliwiają wykonanie wielu prac w każdym gospodarstwie. Seria MF 5600 jest dostępna w mocy od 85 KM do 130 KM. Ciągniki MF 5600 wyróżniają się nowoczesnym designem, korzystają z doświadczenia wcześniej produkowanych ciągników serii 5400. Nowa kabina zastosowana w ciągnikach jest jeszcze bardziej komfortowa i przestronna.

Ciągniki Massey Ferguson jak i kombajny zbożowe, prasy, ładowarki takich firm jak FEND, KRAMER, Fella, SULKY, Monosem, Gregoire Besson będzie można zobaczyć na stoisku firmy KORBANEK na targach w Barzkowicach koło Stargardu Szczecińskiego w dniach 11-13 września 2015, na Targach Rolnych AGRO POMERANIA 2015.

Jeżeli jednak nie będą mieli Państwo możliwości być w tym czasie w północno-zachodniej części kraju, to firma KORBANEK również zaprezentuje swój sprzęt w dniach 18-21 września 2015 na Targach AGRO SHOW 2015 w Bednarach k/Poznania.

Do zobaczenia na targach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności