Rolnik – Farmer Roku

5 lutego poznany laureatów XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu ,,Rolnik – Farmer Roku’’. Rozstrzygnięcie konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie ,,Polski Klub Rolnik – Farmer Roku’’ zaplanowano o godzinie 17 w Hotelu The Westin Warsaw w Warszawie.

Celem konkursu jest promowanie nowoczesnego rolnictwa i tych producentów rolnych , którzy dzięki pomysłowości , inicjatywie i rozumnemu działaniu potrafią dostosować swój warsztat pracy do zmieniającego się rynku i nowych realiów , a także kreowania pozytywnego wizerunku polskiego rolnictwa.

Podstawowym kryterium oceny kandydatów w poszczególnych kategoriach jest zgodnie z regulaminem konkursu efektywność gospodarowania mierzona wydajnością i uzyskiwanymi dochodami.
 
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymają przede wszystkim tytuł ,,Rolnik – Farmer Roku’’ i prawo używania tytułu i logo konkursu w swoich materiach promocyjno – reklamowych, statuetkę ,,Złotego jabłka’’, pamiątkowe grawertony oraz nagrody rzeczowe i prawo członkostwa w Stowarzyszeniu Polski Klub Rolnik – Farmer Roku.

Obi oba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności