fbpx
Strona głównaWiadomościRolnicze targi po kaszubsku

Rolnicze targi po kaszubsku

Lubań k. Kościerzyny zaprasza 6 i 7 czerwca br. na XVIII Pomorskie Targi Rolno-Przemysłowe, którym towarzyszyć będzie Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Warto odwiedzić największe na północy kraju targi rolne i przyjrzeć się wyborom championatów z najlepszych sztuk hodowlanych bydła mlecznego, mięsnego, trzody chlewnej i koni z terenu Pomorza.

Organizatorzy zapewniają prezentację nowoczesnych maszyn rolniczych, urządzeń i narzędzi dp produkcji rolnej oraz ciekawą ofertę środków transportu. Hodowcy będą mogli zapoznać się z propozycją producentów pasz i dodatków paszowych, sprzętu oraz preparatów weterynaryjnych. Ofertę dla ogrodnictwa przedstawią producenci sprzętu ogrodniczego i środków produkcji i ochrony roślin. Motyw edukacyjny, jak co roku, zapewnią gazety i wydawnictwa branżowe.

Statystyka ubiegłorocznej edycji imprezy to 350 wystawców i 50 tys. zwiedzających.

XVIII Pomorskie Targi Rolno-Przemysłowe Lubań 2009, odbywające się w Lubaniu k. Kościerzyny, organizują: Pomorski Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.