Rolnicze targi po kaszubsku

Lubań k. Kościerzyny zaprasza 6 i 7 czerwca br. na XVIII Pomorskie Targi Rolno-Przemysłowe, którym towarzyszyć będzie Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Warto odwiedzić największe na północy kraju targi rolne i przyjrzeć się wyborom championatów z najlepszych sztuk hodowlanych bydła mlecznego, mięsnego, trzody chlewnej i koni z terenu Pomorza.

Organizatorzy zapewniają prezentację nowoczesnych maszyn rolniczych, urządzeń i narzędzi dp produkcji rolnej oraz ciekawą ofertę środków transportu. Hodowcy będą mogli zapoznać się z propozycją producentów pasz i dodatków paszowych, sprzętu oraz preparatów weterynaryjnych. Ofertę dla ogrodnictwa przedstawią producenci sprzętu ogrodniczego i środków produkcji i ochrony roślin. Motyw edukacyjny, jak co roku, zapewnią gazety i wydawnictwa branżowe.

Statystyka ubiegłorocznej edycji imprezy to 350 wystawców i 50 tys. zwiedzających.

XVIII Pomorskie Targi Rolno-Przemysłowe Lubań 2009, odbywające się w Lubaniu k. Kościerzyny, organizują: Pomorski Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego i Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności