Rolnicze Minikowo zaprasza

Międzynarodowe Targi Rolno-Przemysłowe AGRO-TECH w Minikowie są specjalistyczną, wielotematyczną wystawą dla producentów rolnych i ekspertów z branży oraz ważnym wydarzeniem w całorocznym programie rolniczych wystaw w Polsce. Minikowskie targi to największa wystawa rolnicza w północno-zachodniej Polsce. Zapraszamy na 34. edycję targów do Minikowa w dniach 2-3 lipca, od godziny 10.00 do 17.00.

Na 10 ha powierzchni wystawienniczej w terenie otwartym, oświetlonym, nagłośnionym i monitorowanym terenie wystawowym oraz na unikalnym terenie na pokazy pracy maszyn rolniczych będzie można zobaczyć setki firm z branży produkcji roślinnej – nawożenie, ochrona roślin, materiał siewny i sadzeniaki, ośliny uprawne, ogrodnictwo), produkcji zwierzęcej – Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych – hodowla i prezentacja zwierząt hodowlanych (trzoda chlewna, owce, kozy), pasze i dodatki paszowe, wyposażenie budynków inwentarskich, medycyna weterynaryjna, środki higieny i dezynfekcji, techniki rolniczej – ciągniki i maszyny rolnicze, maszyny do uprawy roli, pielęgnacji, zbioru i przechowywania płodów rolnych, urządzenia do magazynowania zbóż i pasz, pokazy pracy maszyn oraz agroenergetyki – odnawialne źródła energii, urządzenia i systemy do wytwarzania energii, sposoby wykorzystania energii odnawialnej.

Ponadto w programie targów zaplanowano prezentację oferty naukowo-badawczej i dydaktycznej Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy, Dni Pola” w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie – kolekcje odmian roślin uprawnych, energetycznych i powojnika oraz doradztwo odmianowe (3 lipca), najnowsze odmiany roślin uprawnych na kolekcji przygotowanej przez Przedsiębiorstwo Nasienne “Rolnas” oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy.

Hasłem przewodnim pokazów pracy maszyn rolniczych jest obniżenie kosztów uprawy przy zastosowaniu systemu GPS. Współorganizatorem pokazów jest Rolniczy Przegląd Techniczny. Pokazy odbywać się będą w sobotę i w niedzielę, 2-3 lipca br. W godz. 13.00-14.30. Podczas pokazów m.in. parada starych ciągników , tor przeszkód dla opryskiwaczy, rolnictwo precyzyjne – prezentacja ciągników jadących z GPS-em (pokaz jazdy równoległej po prostej i po łuku), pokaz pracy pługów i głęboszy, przejazd agregatów uprawowo-siewnych oraz pokaz rozrzutnika obornika.

Minikowski Agrotech to doskonała okazja do spotkań, rozmów, konsultacji, i co najważniejsze – sympatyczna atmosfera i profesjonalna obsługa Targów!

W imieniu Organizatorów zapraszamy w dniach 2-3 lipca 2011 r. do Minikowa w godzinach 10.00 – 17.00, wstęp bezpłatny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności