Rolnicy wybiorą najlepszy produkt Premier

Po raz pierwszy goście targowi mają możliwość zagłosowania na najlepszy, ich zdaniem, produkt nagrodzony Złotym Medalem. Zdecyduj i Ty, który produkt otrzyma prestiżowy tytuł WYBÓR KONSUMENTÓW 2012″ targów POLAGRA-PREMIERY!”

Nowością w konkursie o Złoty Medal MTP jest konkurs naZłoty Medal – Wybór Konsumentów 2012″. W Interneciena stronie www.zlotymedal.mtp.pl profesjonaliści, zwiedzający i internaucimogą oddawać głosy na najlepszy produkt spośród laureatów Złotego Medalu nagrodzonych na konkretnej imprezie targowej. Już od dziś mogą Państwo głosować na produkty nagrodzone na targach w kategorii maszyny oraz rośliny.

Głosować można także podczas targów Polagra-Premiery na specjalnych Strefach Mistrzów. Strefa Mistrzów to ekskluzywne stoisko, na którym prezentowane są informacje o produktach nagrodzonych Złotym Medalem. Za pośrednictwem supernowoczesnych ekranów dotykowych, wszyscy zwiedzający mogą głosować na swoich faworytów!Strefy Mistrzów znajdą Państwo w pawilonach 3, 5 oraz w pasażu “czteropaku”.

Źrodło: MTP