Rolnicy pozytywnie ocenili ARiMR

Wbrew powszechnie panującej opinii, prawie 40% rolników i mieszkańców wsi wyraża pozytywną opinię o działalności ARiMR, 29% pytanych wystawia ocenę średnią” a tylko 6% jest niezadowolonych z jej pracy. Takie są wyniki ogólnopolskich badań opinii publicznej, wykonanych przez firmę PBS DGA na zlecenie m.in. Ministerstwa Rolnictwa i ARiMR. Sondaż został przeprowadzony w lipcu na próbie 1120 rolników i mieszkańców wsi.”

Z badania wynika, że jakość obsługi” interesantów oraz polityka informacyjna w Agencji znacznie się poprawiły w ostatnim roku. Tak uważa 45% pytanych. Aż 60% respondentów ocenia pracowników Agencji jako osoby “w pełni kompetentne i potrafiące udzielić kompleksowej informacji”. Odsetek osób zadowolonych z pracy Agencji wzrósł z 36% w 2007 do 40% w roku 2009. 68% ankietowanych widzi również w ARiMR źródło wiarygodnych informacji o pomocy płynącej z UE.

Na swoich stronach internetowych biuro prasowe Agencji nie omieszkało skomentować wyników badania twierdząc, że “jest on zaprzeczeniem też niektórych dziennikarzy nieustannie nawołujących do zamknięcia Agencji, “bo nic nie robi” i nie jest potrzebna rolnikom.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności