fbpx

Rolnicy dobrze oceniają pracę ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o wynikach badania „Polska wieś i rolnictwo 2022”. Wg tego badania 76,3 proc. rolników dobrze ocenia pracę Agencji.

Beneficjenci dofinansowań wypłacanych przez ARiMR docenili oni przede wszystkim kompetencje pracowników Agencji (77,5 proc. – wskazania „bardzo dobrze” i „dobrze” łącznie) i jakość obsługi (72,3 proc.), natomiast strona internetowa Agencji jest w tym badaniu wskazywana jako główne źródło informacji o dostępnych programach wsparcia dla mieszkańców obszarów wiejskich i rolników.

Agencja chwali się ilością wypłaconych rolnikom pieniędzy – w roku 2022 w rekordowej wysokości 32 miliardów złotych. Zdaniem prezes ARiMR Haliny Szymańskiej, której wypowiedź przytoczona jest w komunikacie, to właśnie skala i tempo wypłacanych środków są przyczyną tak pozytywnej oceny Agencji.

„Polska Wieś i Rolnictwo” to cykliczne badanie ankietowe prowadzone od 2004 r. W tym roku w badaniu wzięło udział 1560 mieszkańców terenów wiejskich. Badanie przeprowadzono na zlecenie MRiRW, ARiMR, KOWR i KRUS.

Bayer - baner
Advertisement
McHale - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×Mandam - baner corner