fbpx
Strona głównaFirmy i produktyRolnicy dobrze oceniają pracę ARiMR

Rolnicy dobrze oceniają pracę ARiMR

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o wynikach badania „Polska wieś i rolnictwo 2022”. Wg tego badania 76,3 proc. rolników dobrze ocenia pracę Agencji.

Beneficjenci dofinansowań wypłacanych przez ARiMR docenili oni przede wszystkim kompetencje pracowników Agencji (77,5 proc. – wskazania „bardzo dobrze” i „dobrze” łącznie) i jakość obsługi (72,3 proc.), natomiast strona internetowa Agencji jest w tym badaniu wskazywana jako główne źródło informacji o dostępnych programach wsparcia dla mieszkańców obszarów wiejskich i rolników.

Agencja chwali się ilością wypłaconych rolnikom pieniędzy – w roku 2022 w rekordowej wysokości 32 miliardów złotych. Zdaniem prezes ARiMR Haliny Szymańskiej, której wypowiedź przytoczona jest w komunikacie, to właśnie skala i tempo wypłacanych środków są przyczyną tak pozytywnej oceny Agencji.

„Polska Wieś i Rolnictwo” to cykliczne badanie ankietowe prowadzone od 2004 r. W tym roku w badaniu wzięło udział 1560 mieszkańców terenów wiejskich. Badanie przeprowadzono na zlecenie MRiRW, ARiMR, KOWR i KRUS.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.