fbpx

“Rolnictwo Ekologiczne” na targach BioFach

W dniach 19-22 lutego br. kampania informacyjna Rolnictwo Ekologiczne” po raz trzeci uczestniczyła w największych na świecie targach branży ekologicznej, targach BioFach w Norymberdze.”

W tym roku stoisko kampanii informacyjnej również zajmowało powierzchnię 200 m2 i podobnie jak w roku ubiegłym znajdowało się naprzeciwko stoiska Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, na którym obecne były Urzędy Marszałkowskie oraz polscy producenci żywności ekologicznej.

Tak, jak miało to miejsce na targach krajowych – Polagra Food i Polagra Farma, dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy kulinarne, przygotowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych “Polska Ekologia” oraz Zrzeszeniem Producentów Bydła Mięsnego. Podczas prowadzonych przez wszystkie dni degustacji, spróbować można było potraw mącznych, z dziczyzny, wieprzowiny i wołowiny ekologicznej. Zwiedzający mieli również okazję podpatrzeć, w jaki sposób wypieka się chleb, oraz wyrabia się masło i ser. Można było też spróbować polskich specjałów, takich jak pierogi i bigos.

opr. MS/Wrp.pl
źródło i foto: ARR
McHale - baner - kwiecień 2024
Syngenta baner Treso
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.