fbpx
Strona głównaPozostałe"Rolnictwo Ekologiczne" na targach BioFach

“Rolnictwo Ekologiczne” na targach BioFach

W dniach 19-22 lutego br. kampania informacyjna Rolnictwo Ekologiczne” po raz trzeci uczestniczyła w największych na świecie targach branży ekologicznej, targach BioFach w Norymberdze.”

W tym roku stoisko kampanii informacyjnej również zajmowało powierzchnię 200 m2 i podobnie jak w roku ubiegłym znajdowało się naprzeciwko stoiska Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, na którym obecne były Urzędy Marszałkowskie oraz polscy producenci żywności ekologicznej.

Tak, jak miało to miejsce na targach krajowych – Polagra Food i Polagra Farma, dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy kulinarne, przygotowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych “Polska Ekologia” oraz Zrzeszeniem Producentów Bydła Mięsnego. Podczas prowadzonych przez wszystkie dni degustacji, spróbować można było potraw mącznych, z dziczyzny, wieprzowiny i wołowiny ekologicznej. Zwiedzający mieli również okazję podpatrzeć, w jaki sposób wypieka się chleb, oraz wyrabia się masło i ser. Można było też spróbować polskich specjałów, takich jak pierogi i bigos.

opr. MS/Wrp.pl
źródło i foto: ARR

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.