“Rolnictwo Ekologiczne” na targach BioFach

W dniach 19-22 lutego br. kampania informacyjna Rolnictwo Ekologiczne” po raz trzeci uczestniczyła w największych na świecie targach branży ekologicznej, targach BioFach w Norymberdze.”

W tym roku stoisko kampanii informacyjnej również zajmowało powierzchnię 200 m2 i podobnie jak w roku ubiegłym znajdowało się naprzeciwko stoiska Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, na którym obecne były Urzędy Marszałkowskie oraz polscy producenci żywności ekologicznej.

Tak, jak miało to miejsce na targach krajowych – Polagra Food i Polagra Farma, dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy kulinarne, przygotowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych “Polska Ekologia” oraz Zrzeszeniem Producentów Bydła Mięsnego. Podczas prowadzonych przez wszystkie dni degustacji, spróbować można było potraw mącznych, z dziczyzny, wieprzowiny i wołowiny ekologicznej. Zwiedzający mieli również okazję podpatrzeć, w jaki sposób wypieka się chleb, oraz wyrabia się masło i ser. Można było też spróbować polskich specjałów, takich jak pierogi i bigos.

opr. MS/Wrp.pl
źródło i foto: ARR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności