fbpx
Strona głównaROLEXPO Targi Rolno - Przemyslowe, Sochaczew
Array

ROLEXPO Targi Rolno – Przemyslowe, Sochaczew

Serdecznie zapraszamy do udziału w I Targach Rolno-Przemysłowych ROLEXPO 2013, które odbędą się w dniach 31 sierpnia – 1 września 2013 r. na błoniach miasta Sochaczew (biuro targów mieścić się będzie przy ul. Olimpijskiej na terenie MOSiR). Będzie to I edycja Targów o tej tematyce organizowanych przez spółkę MURATOR EXPO.

Jednym z priorytetów I Targów Rolno-Przemysłowych ROLEXPO jest wykreowanie sprawnie funkcjonującej platformy służącej nawiązywaniu kontaktów między rolnikami, producentami oraz usługodawcami. Jednym z ważniejszych elementów Targów jest program wydarzeń towarzyszących – spotkań, prelekcji, konferencji czy warsztatów – dedykowanych zarówno profesjonalistom z branży jak i Wystawcom oraz indywidualnym odbiorcom. Chcemy, aby na nasze tragi były miejscem, gdzie wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość uzyskania rzetelnej i fachowej a zarazem bezpłatnej porady. Z tego właśnie słyną wszystkie imprezy targowe Murator EXPO. Planujemy w trakcie dwóch targowych dni przeprowadzić szereg wykładów i seminariów poświęconym różnorakim zagadnieniom (szczegóły już niedługo).

Naszą ambicją jest, aby w tym rejonie Mazowsza na trwałe w kalendarzu imprez zapisały się profesjonalne targi związane z branżą rolną. Liczymy, że ROLEXPO stanie się świętem rolników i rolnictwa w tym regionie. W ramach targów ROLEXPO zaprezentowane zostaną czołowe polskie i zagraniczne firmy. Odwiedzający targi będą mieli okazję obejrzeć najnowsze i najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej, nawozy, środki ochrony, produkty z branży ogrodniczej i warzywnej. Wśród wystawców nie zabraknie również przedstawicieli branży budowlanej i transportowej. Osobną i dość liczną grupę stanowić będą organizacje i instytucje związane z obsługą rolnictwa oraz stowarzyszenia producentów i związki branżowe. Ponadto na wszystkich odwiedzających czekać będą punkty informacyjne większości Instytucji Państwowych (KRUS, ZUS, PIP, ODR, inne) oraz banków i ubezpieczycieli. Imprezie towarzyszyć będzie m.in. kącik specjałów regionalnych. Nie byłoby atrakcyjnych targów rolniczych bez pokazu maszyn – także u nas będzie można zobaczyć najlepsze maszyny w akcji. Podczas ROLEXPO przewidzieliśmy także pokaz zwierząt domowych (szczegóły dotyczące pokazów znajdą Państwo na www.rolexpo.pl już w czerwcu).
Serdecznie zapraszamy wszystkich rolników i nie rolników do Sochaczewa.
Targi będą czynne w godzinach 9.00-17.00. Wstęp, parkingi oraz katalog – bezpłatnie. Dla odwiedzających naszą imprezę przewidzieliśmy specjalne karty rabatowe na towary i produkty oferowane przez Wystawców, które będzie można znaleźć w naszym katalogu.

Zapraszamy do Sochaczewa 31.08-01.09.2013 r.

Data i miejsce :

31.08-1.09 2013 roku
Błonie Miasta Sochaczew(ul. Olimpijska)

Godziny otwarcia :

sobota – w godz. 09.00-17.00
niedziela – w godz. 09.00-17.00

Dodatkowe informacje: http://www.muratorexpo.pl/index.php?navi=002,001,023

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.