ROLEXPO Targi Rolno – Przemyslowe, Sochaczew

  Serdecznie zapraszamy do udziału w I Targach Rolno-Przemysłowych ROLEXPO 2013, które odbędą się w dniach 31 sierpnia – 1 września 2013 r. na błoniach miasta Sochaczew (biuro targów mieścić się będzie przy ul. Olimpijskiej na terenie MOSiR). Będzie to I edycja Targów o tej tematyce organizowanych przez spółkę MURATOR EXPO.

  Jednym z priorytetów I Targów Rolno-Przemysłowych ROLEXPO jest wykreowanie sprawnie funkcjonującej platformy służącej nawiązywaniu kontaktów między rolnikami, producentami oraz usługodawcami. Jednym z ważniejszych elementów Targów jest program wydarzeń towarzyszących – spotkań, prelekcji, konferencji czy warsztatów – dedykowanych zarówno profesjonalistom z branży jak i Wystawcom oraz indywidualnym odbiorcom. Chcemy, aby na nasze tragi były miejscem, gdzie wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość uzyskania rzetelnej i fachowej a zarazem bezpłatnej porady. Z tego właśnie słyną wszystkie imprezy targowe Murator EXPO. Planujemy w trakcie dwóch targowych dni przeprowadzić szereg wykładów i seminariów poświęconym różnorakim zagadnieniom (szczegóły już niedługo).

  Naszą ambicją jest, aby w tym rejonie Mazowsza na trwałe w kalendarzu imprez zapisały się profesjonalne targi związane z branżą rolną. Liczymy, że ROLEXPO stanie się świętem rolników i rolnictwa w tym regionie. W ramach targów ROLEXPO zaprezentowane zostaną czołowe polskie i zagraniczne firmy. Odwiedzający targi będą mieli okazję obejrzeć najnowsze i najlepsze maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej, nawozy, środki ochrony, produkty z branży ogrodniczej i warzywnej. Wśród wystawców nie zabraknie również przedstawicieli branży budowlanej i transportowej. Osobną i dość liczną grupę stanowić będą organizacje i instytucje związane z obsługą rolnictwa oraz stowarzyszenia producentów i związki branżowe. Ponadto na wszystkich odwiedzających czekać będą punkty informacyjne większości Instytucji Państwowych (KRUS, ZUS, PIP, ODR, inne) oraz banków i ubezpieczycieli. Imprezie towarzyszyć będzie m.in. kącik specjałów regionalnych. Nie byłoby atrakcyjnych targów rolniczych bez pokazu maszyn – także u nas będzie można zobaczyć najlepsze maszyny w akcji. Podczas ROLEXPO przewidzieliśmy także pokaz zwierząt domowych (szczegóły dotyczące pokazów znajdą Państwo na www.rolexpo.pl już w czerwcu).
  Serdecznie zapraszamy wszystkich rolników i nie rolników do Sochaczewa.
  Targi będą czynne w godzinach 9.00-17.00. Wstęp, parkingi oraz katalog – bezpłatnie. Dla odwiedzających naszą imprezę przewidzieliśmy specjalne karty rabatowe na towary i produkty oferowane przez Wystawców, które będzie można znaleźć w naszym katalogu.

  Zapraszamy do Sochaczewa 31.08-01.09.2013 r.

  Data i miejsce :

  31.08-1.09 2013 roku
  Błonie Miasta Sochaczew(ul. Olimpijska)

  Godziny otwarcia :

  sobota – w godz. 09.00-17.00
  niedziela – w godz. 09.00-17.00

  Dodatkowe informacje: http://www.muratorexpo.pl/index.php?navi=002,001,023

  ZOSTAW KOMENTARZ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj