ROLEXPO 2013 za nami

I edycja Rolno-Przemysłowych Tragów ROLEXPO już za nami. Ponad dziewięćdziesięciu wystawców z całej Polski przez dwa dni prezentowało swoje produkty i usługi na terenie sochaczewskiego MOSiR-u. ROLEXPO odwiedziło ok. 11 000 osób tak mieszkańców powiatu sochaczewskiego jak i okolicznych regionów.

Wszystkim współorganizatorom, patronom honorowym i medialnym, instytucjom, które wspierały przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy za pomoc przy organizacji tak potrzebnej na tych terenach imprezy. Specjalne podziękowania kierujemy do Wystawców, którzy przybyli na pierwszą edycję Targów do Sochaczewa. W imieniu Wystawców i swoim, organizatorzy ROLEXPO serdecznie dziękują mieszkańcom Sochaczewa i okolicznych miejscowości, którzy licznie odwiedzili imprezę.
Przez dwa dni Sochaczew i okolice żyły tą niezwykłą imprezą. Ponad dziewięćdziesięciu wystawców z Polski przybyło, aby zaprezentować swoją ofertę. Odwiedzający mieli okazję obejrzeć najnowsze maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej, porozmawiać o nawozach czy środkach ochrony roślin.
Wśród wystawców nie zabrakło również przedstawicieli branży budowlanej i transportowej. Dość liczną grupę wystawców stanowiły organizacje i instytucje związane z obsługą rolnictwa oraz stowarzyszenia producentów i związków branżowych. Ponadto, na zwiedzających czekali konsultanci w punktach informacyjnych instytucji państwowych m.in. Agencji Rynku Rolnego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, KRUS, Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Szczególnie oblegane były stoiska z rękodziełem ludowym.
Targi ROLEXPO to również wykłady i sympozja. To koncerty i występy zespołów regionalnych. ROLEXPO to tysiące odwiedzających – mieszkańców powiatu Sochaczewskiego, jak i okolicznych miejscowości, którzy odwiedzali tereny MOSiR-u gdzie zlokalizowane były targi.
Jak wynika z rozmów przeprowadzonych na targach, tegoroczna impreza w opinii odwiedzających, jak i firm, należała do udanych, zdecydowana większość odwiedzających uważa, że wizyta na targach jest doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą branży rolno-przemysłowej, a prawie 75% firm pozytywnie ocenia możliwość prezentacji swojej oferty. Te pozytywne opinie w dużej mierze zawdzięczamy Państwa profesjonalizmowi: rzetelnej obsłudze Klientów i starannemu przygotowaniu ekspozycji, także wyjątkowemu klimatowi, który tworzą Państwo na targach.
Zdecydowaliśmy się na organizację ROLEXPO w przyszłym roku. A zatem zapraszamy na kolejną edycję Targów ROLEXPO w Sochaczewie. Jesteśmy przekonani, że do grona firm obecnych podczas I edycji Targów dołączą kolejne, dzięki czemu prezentowana oferta będzie jeszcze bogatsza.
Zespół ds. Organizacji
Organizator targów ROLEXPO 2013

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności