fbpx
Strona głównaSensacjeResort rolnictwa ma wytłumaczyć się z Kaczmarczyka

Resort rolnictwa ma wytłumaczyć się z Kaczmarczyka

Medialne doniesienia na temat wiceministra rolnictwa Norberta Kaczmarczyka okazały się “niepokojące”, oceniła Kancelaria Prezesa Rady Ministrów i zażądała informacji od resortu rolnictwa.

Przypomnijmy, że o wiceministrze rolnictwa zrobiło się głośno za sprawą jego hucznego wesela i jeszcze większego prezentu w postaci  ciągnika o wartości półtora miliona złotych. Zdjęcia z przekazania ciągnika rolniczego podczas uroczystości weselnej dystrybutor urządzenia opublikował na swoim profilu na Facebooku. Producent maszyny odciął się od jakichkolwiek powiązań z polityką wydając komunikat w tej sprawie. Pikanterii dodaje fakt, że właściciel domu weselnego jest komendantem lokalnej ochotniczej straży pożarnej, która w styczniu tego roku otrzymała ponad 377 tys. zł z Funduszu Sprawiedliwości.

Ponadto  w tym tygodniu pojawiły się inne informacje. O tym, że brat polityka zgłosił straty w uprawach soi po gradobiciu, którego zdaniem ekspertów miało nie być oraz że CBŚ analizuje dokumenty dotyczące maszyn i ziemi. Wg doniesień Wirtualnej Polski, Norbert Kaczmarczyk pomógł bratu w poddzierżawieniu 141 hektarów państwowej ziemi.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.