Rendez-vous w SGGW

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie zaprosiła uczniów szkół średnich na randkę” na terenie swojego kampusu. Rendez-vous w SGGW to cykl spotkań z uczniami drugich i trzecich klas. Celem tych spotkań jest preorientacja zawodowa.”

Do akcji uczelnia zaprosiła uczniów szkół średnich, w których Dyrekcje wyraziły zainteresowanie taką formą współpracy. W najbliższych spotkaniach weźmie udział kilkaset osób – uczennic i uczniów wraz z nauczycielami i wychowawcami. Każde rendez-vous ma określony temat. Podczas pierwszego spotkania, które odbędzie się 7 lutego br. uczniowie wysłuchają wykładu pod tytułem Czy rośliny mogą być niebezpieczne”. Natomiast podczas drugiego rendez-vous, które odbędzie się 9 lutego br. tematem wykładu będzie “Matematyka się liczy”.

Rendez-vous w SGGW to doskonała okazja dla młodzieży aby poznać uczelnię od środka. Uczniowie otrzymają informatory o studiach w SGGW oraz dowiedzą się, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by zostać studentem naszej uczelni. Młodzież, otrzyma pełną informację o kierunkach studiów, wydziałach, zasadach rekrutacji, a także o kursach przygotowawczych organizowanych przez uczelniany KURS-AR (www.kursar.pl). Spacer po kampusie SGGW, zwiedzanie laboratoriów, obiektów sportowych, biblioteki oraz zabytkowej części Starego Ursynowa to nieodzowne elementy tych spotkań.

Rendez-vous w SGGW organizowane 7 i 9 lutego 2012 roku rozpocznie się o godz. 10.00 w Auli Kryształowej (bud. 9) przy ul. Nowoursynowskiej w Warszawie i zakończy się ok. godz. 12.30. Organizatorem akcji jest uczelniany KURS-AR (www.kursar.pl).

Kontakt

e-mail : info@maturzysta.sggw.pl

tel. 022 593 10 31 do 33

dr inż. Krzysztof Szwejk
Rzecznik prasowy SGGW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności