fbpx

Relacja z pokazu Steyr Technology Tour 2021 [video]

Steyr Technology Tour to wydarzenie, podczas którego rolnicy mogą poznać tajniki ciągników austriackiego producenta. Podczas pokazów zainteresowani przede wszystkim mają okazję pracować ciągnikami, czego nie zastąpi żadna statyczna impreza. My przygotowaliśmy relację z pokazu w miejscowości Chrząchów k. Końskowoli w woj. lubelskim, który odbył się w czwartek 29 lipca.

Na Steyr Technology Tour zaprezentowana została jedna z nowości firmy, ciągnik Absolut CVT, który w stosunku do zastępowanej serii CVT zyskał m.in. nowe, odświeżone wzornictwo ujednolicone z pozostałymi modelami, pneumatyczną amortyzację kabiny, nowe, spersonalizowane ustawienia przekładni i szereg elementów poprawiających komfort operatora.

Samasz loteria - baner

Poza Absolutem zaprezentowano także modele znane już rolnikom, m.in. z serii Profi czy Expert CVT z nowym podłokietnikiem.

Steyr Technology Tour w Polsce potrwa do 4 sierpnia; w jego ramach przewidziane są jeszcze pokazy w południowej części kraju. Więcej informacji na temat dat i dokładnych lokalizacji można znaleźć na stronie marki Steyr.

Baner Bayer Roundup
Baner Agrosimex Alaska
Baner webinarium konopie

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.