Relacja z pokazu Steyr Technology Tour 2021 [video]

Steyr Technology Tour to wydarzenie, podczas którego rolnicy mogą poznać tajniki ciągników austriackiego producenta. Podczas pokazów zainteresowani przede wszystkim mają okazję pracować ciągnikami, czego nie zastąpi żadna statyczna impreza. My przygotowaliśmy relację z pokazu w miejscowości Chrząchów k. Końskowoli w woj. lubelskim, który odbył się w czwartek 29 lipca.

Na Steyr Technology Tour zaprezentowana została jedna z nowości firmy, ciągnik Absolut CVT, który w stosunku do zastępowanej serii CVT zyskał m.in. nowe, odświeżone wzornictwo ujednolicone z pozostałymi modelami, pneumatyczną amortyzację kabiny, nowe, spersonalizowane ustawienia przekładni i szereg elementów poprawiających komfort operatora.

Poza Absolutem zaprezentowano także modele znane już rolnikom, m.in. z serii Profi czy Expert CVT z nowym podłokietnikiem.

Steyr Technology Tour w Polsce potrwa do 4 sierpnia; w jego ramach przewidziane są jeszcze pokazy w południowej części kraju. Więcej informacji na temat dat i dokładnych lokalizacji można znaleźć na stronie marki Steyr.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności