fbpx

Regionalne przysmaki na warszawskiej starówce

Pod hasłem ,,Polska Smakuje” w dniach od 18 do 20 grudnia br. w Warszawie, na Krakowskim Przedmieściu odbędzie się kiermasz świąteczny. Na regionalnych stosikach będzie można kupić wędliny i sery przygotowywane według tradycyjnych receptur, wypieki świąteczne, naturalne pieczywo, miody i wyroby pszczele, znakomite sery, przetwory z owoców i warzyw, a także piękne ozdoby i dekoracje bożonarodzeniowe.

Organizatorami kiermaszu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oraz Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi.

Kiermasz odbędzie się w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 66 (przed siedzibą Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi), w godzinach 1000 – 1800.

– Zapraszamy wszystkich, którzy przed świętami poszukują tradycyjnych smaków, ciekawych dekoracji czy oryginalnych upominków aby odwiedzili nasz kiermasz i skorzystali z jego bogatej świątecznej oferty handlowej – zachęca w imieniu wszystkich organizatorów Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Źródło: CDR

Opracował: Krzesimir Drozd

Bayer - baner
Advertisement
McHale - baner
Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×Mandam - baner corner