fbpx
Strona głównaTechnikaRed Weekend Case IH – nowe maszyny na korzystnych warunkach

Red Weekend Case IH – nowe maszyny na korzystnych warunkach

Marka Case IH przez lata buduje swoją renomę w oparciu o opinie zadowolonych użytkowników, którzy cenią sobie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, dobrze rozwiniętą sieć dealerską, a także dostępność maszyn na najwyższym poziomie i profesjonalne wsparcie techniczne.

To właśnie polecenia i satysfakcja zadowolonych klientów sprawiają, że marka Case IH rozwija się w zawrotnym tempie – co pozwala na bieżące spełnianie oczekiwań rolników. Jednak przełomowe rozwiązania z zakresu rolnictwa to nie wszystko. Innowacyjne podejście wypracowane przez lata to także przełamywanie trendów związanych z podejściem do klienta, obecnych w branży maszyn rolniczych.

Najlepszym przykładem nieszablonowego podejścia marki Case IH jest zbliżająca się akcja Red Weekend – jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń oraz aż cztery dni okazji do kupna najwyższej jakości maszyn rolniczych takich jak ciągniki, ładowarki teleskopowe, kombajny czy prasy – od ręki, na niezwykle korzystnych warunkach.

Oferty będą dostępne na dedykowanej, stronie internetowej redfridaynight.pl, a cała akcja rozpocznie się w piątek 26.11 o godzinie 9.00 i potrwa aż do poniedziałku 29.11, do godziny 12.00. Wszystkie oferty zaprezentowane zostaną wraz z odpowiadającymi im danymi kontaktowymi poszczególnych Dealerów – tak, aby każdy, bez zbędnego wysiłku, natychmiast mógł skontaktować się z poszczególnymi punktami sprzedażowymi w celu poznania szczegółów zakupu.

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.