fbpx
Strona głównaPozostałeRanking RZ: Łaciate w gronie najmocniejszych marek

Ranking RZ: Łaciate w gronie najmocniejszych marek

ŁACIATE, której właścicielem jest SM MLEKPOL z Grajewa, znalazło się na 8 pozycji w rankingu najmocniejszych marek produktów żywnościowych. ŁACIATE uplasowało się również wysoko na liście lojalności klientów wobec marki – 19 pozycja. Ranking opublikowany został przez Rzeczpospolitą”.”

Dziennik po raz piąty przygotował Ranking Najcenniejszych Polskich Marek, w którym oceniona została także moc marki oraz zaprezentowany miniranking 60 marek, które osiągnęły najlepsze oceny w odniesieniu do poszczególnych wskaźników składających się na siłę marki.

W tegorocznym Rankingu Najcenniejszych Polskich Marek wśród 330 marek, ŁACIATE znalazło się na 56 pozycji. Wartość marki ŁACIATE w 2008 roku wyceniono na 222,2 mln zł – jest to wzrost wartości tej marki w porównaniu z rokiem 2007 o 23%.

Najważniejszym parametrem w rankingu Rzeczpospolitej” jest moc marki – jest to relacja jej wartości do wielkości rocznej sprzedaży. W rankingu mocy marki, w kategorii produktów żywnościowych ŁACIATE znalazło się na wysokiej 8 pozycji.

Opr. i foto: MS/Wrp.pl

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.