Quad dla sadownika

Wspaniała nagroda główna w loterii promocyjnej Agrosimex dla sadownika – fundatorem Timac Agro Polska.

Krótko przed Świętami Bożego Narodzenia w siedzibie firmy Agrosimex w Golianach, odbyła się uroczystość wręczenia nagród I stopnia w Loterii Promocyjnej zorganizowanej przez tę firmę w 2013 r. Fundatorem nagrody głównej, którą był dwuosobowy Quad SYM 600 LE Raider 4×4 o wartości 29 500 zł wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 2 950 zł (łączna wartość nagrody 32 450 zł) była firma Timac Agro Polska, producent płynnych i granulowanych nawozów z biostymulacją na bazie alg. 
Zwycięzca – sadownik Pan Arkadiusz Kornafel, kluczyki do nagrody odebrał z rąk dyrektor zarządzającej Timac Agro Polska Pani Agnieszki Egberss oraz dyrektora handlowego Pana Grzegorza Iskry. 
W imieniu nas wszystkich zwycięzcy bardzo serdecznie gratulujemy, a tak cenna i praktyczna nagroda z pewnością przyda się i w gospodarstwie (z uwagi na moc silnika i napęd na 4 koła), i do jazdy terenowej dla relaksu, i do jazdy po drogach publicznych jako środek komunikacji, ponieważ quad ten ma także niezbędną homologację do użytkowania go w tym zakresie nie tylko w Polsce, ale nawet na terenie całej UE.
(mat)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności